Eğitim & Gelişim Faaliyetleri

Anadolu Etap'ta çalışanların ihtiyaçları ve şirket stratejileri doğrultusunda gelişim planları bireysel olarak yapılmaktadır. Profesyonel eğitimler, yabancı dil eğitimleri, yetkinlik bazlı online eğitimlerle çalışanların gelişimleri desteklenmektedir.

Kapsamlı 360 derece değerlendirmeler, değerlendirme&gelişim merkezi çalışmaları ve performans yönetim sistemi gelişim faaliyetlerinin önemli girdilerini oluşturmakta, çalışanlarımız bu süreçlerin sonrasında geri bildirim ile desteklenerek gelişim planlarının oluşturulması için yönlendirilmektedir.

Meyvecilik & Tarım sektörlerinde faaliyet gösteren profesyonellere yönelik AgroAkademi eğitim programı ile tarım&meyvecilik sektöründe teknik bilgi birikimi ile saha deneyiminin birleştirilmesi; yönetsel yetkinliklerin güçlendirilmesi ve organizasyonel gelişimin sağlanması hedeflenmektedir.

  • Kimler Katılabilir: Ziraat Mühendisleri, Ziraat Teknikerleri, Ziraat Mühendisliği öğrencileri, Çiftçiler, Meyvecilik & Tarım sektöründe çalışan diğer profesyoneller
  • Program Ortaklarımız: Bilgi Üniversitesi, Ege Üniversitesi,