Gıda Güvenliği Politikası

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Kalite

Anadolu Etap üretim sürecinin her aşamasında modern ve gelişmiş teknolojileri kullanarak kalite, sürdürülebilirlik ve gıda güvenliği bilinci ile hareket etmektedir. FSSC 22000, BRC, IFS, ISO 9001, ISO 27001, İyi Tarım Uygulamaları ve Global Gap kalite sertifikasyonlarının yanında, organik üretim sertifikasyonu ve tüm ürünleri için Kosher onayına da sahiptir. Anadolu Etap tüm ürünlerini AIJN standartlarına uygun olarak üretmekte olupüyesi olduğu SGF (Schutzgemeinschaft der Fruchtsaft Industrie) ve MEYED (Meyve Suyu Endüstrisi Derneği) ile temas halinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Anadolu Etap’ta kalite ve gıda güvenliği politikası taahhüdümüz, kaynağını insan ve doğa odaklı, güvenilir, sürdürülebilir ve girişimci temeller üzerine kurulmuş değerlerimizden alır. Müşterilerimiz için güvenli ve yüksek kaliteli taze meyve, meyve suyu, meyve konstantresi ve meyve püresi üretme misyonumuzu ise kalite ve gıda güvenliği taahhüdümüzün yol gösterici ilkeleri ile sağlarız.

Kalite ve Gıda Güvenliğini Sağlamada Yol Gösterici İlkelerimiz:

  • Kalite, gıda güvenliği ve müşteri beklentilerine uygun olarak, ulusal-uluslararası yasal gereksinimleri karşılayacak kaliteli ve güvenli ürünler sağlıyoruz
    Anadolu Etap’taki her bir çalışan, iyi üretim uygulamaları GMP, HACCP uygulamaları, ürün güvenliği ve kalitesi ile ilgili tüm standartlar konusunda yetkindir. Tüm birimlerimizde, çalışma arkadaşlarımız gerekli regülasyonlara uygun çalışır ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek onların beklentilerini karşılayacak şekilde sürdürülebilir kaliteyle hizmet verir.
  • Kaliteli ve güvenli meyve kaynağı/tedariği sağlıyoruz
    Süreç planlamalarımız, tedarikçi geliştirme programlarımız ve yüksek deneyimimiz ile ürünlerimizin kaynağını titizlikle seçeriz. Tedarikçilerimizin yeterliliğini, üretimimizdeki etkin izleme ve kalite-kontrol ile doğrularız.
  • Proses yaklaşım ilkesi ile operasyonlarımızı her zaman en iyi hale getirmeye ve iyileştirmeye odaklanırız
    İşimize değer katan ve müşteri memnuniyetini artıran verimli süreçlere odaklanırız. Sektörel yetersizlikleri araştırırız, iyi uygulamaları ve teknolojileri süreçlerimize katarız. Rekabet üstünlüğümüzü ve başarımızın devamını sağlamak için düzenli kıyaslamalar yaparız. Operasyonlarımızı ve üretimlerimizi iyileştirecek ve geliştirecek çalışmaları destekleriz. Çalışan gelişimi için çalışanlarımıza ihtiyaç duydukları bilgi, deneyim ve doğru araçları sağlarız.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikasını görmek için tıklayınız.